Шумадија кафе
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Свађа на форуму ?

Go down

Свађа на форуму ? Empty Свађа на форуму ?

Порука  Шумадинац Tue Sep 02, 2008 2:16 pm

Приметио сам да многи људи долазе на форуме (што веће) из једног главног разлога а то је да се свађају и препиру са осталим члановима а не да се са њима консултују, дају неки савет и такође за узврат добију неко ново сазнање које им може помоћи у разним областима живота. А често се те свађе претворе у групу бесмислених коментара који не служе ничему и који су пуни вулгарности најгоре врсте. Један од могућих разлога за то је све већа појава преоптерећења тј. превише обавеза у исто време у животу које стварају нервозу у човеку а кад прође радно време та негативна енергија мора некако да се избаци. run1
Ствар је у томе да и позитивну и негативну енергију можемо да искористимо на позитиван тј. користан (кориснији) начин и за нас и за друге. Ја сам овај форум створио и за препирке и дискусије али пре свега за тај разуман разговор и још плус разговор о теми "Србија" која нас највише занима а о којој није било баш много речи на осталим форумим који претежно служе само за чисту забаву.
Наравно, нисам ја ту неки биоенергетичар, само ми је то пало на памет. sm034
Шта ви мислите о овој појави и да ли сте расположени за једно опуштање у шумадијском кафеу ? biggrin
Шумадинац
Шумадинац
Admin
Admin

Broj postova : 113
Age : 35
Локација : Шумадија
Registration date : 19.08.2008

https://sumadija.forumsc.net

Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму