Шумадија кафе
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Србија и Црна Гора

2 posters

Go down

Србија и Црна Гора Empty Србија и Црна Гора

Порука  Шумадинац Thu Aug 28, 2008 8:36 pm

Какав је ваш став према тој држави сада ?

Ја њих видим као братски народ који је уствари исти народ као и ми а то показује и попис на коме се 35% црногораца изјаснило као Срби по националности а и по томе што су и они православци исто као и ми у Србији.
И на крају мислим да је једини кривац за њихово отцепљење Мило али нећу сада о томе да причам јер то сада и није толико важно. study
Шумадинац
Шумадинац
Admin
Admin

Broj postova : 113
Age : 35
Локација : Шумадија
Registration date : 19.08.2008

https://sumadija.forumsc.net

Назад на врх Go down

Србија и Црна Гора Empty Re: Србија и Црна Гора

Порука  Челе Thu Aug 28, 2008 10:10 pm

Одлично питање Младене. Морам признати да сам прилично згрожен акцијама Црне Горе како државе тако и народа. Немам ништа против тога што су постали независна држава, већ имам против тога што се добар део њих одрекао својих корена и традиције. Сви знамо да су се "Црногорци" кроз историју одувек изјашњавали као Срби и као православни хришћани. Откуд сад то да према новом демографском попису у Црној Гори, "Црногорци" чине 43%, а Срби 32% становништва?!. Каква је то статистика?(!).

Шта се то десило да ти људи забораве ко су им очеви и деде били. И одакле та црвена застава, коју ниједан озбиљан историчан у Црној Гори не сматра својом?(!).Одакле "црногорски" језик?(!). Одакле ЦПЦ?

Све је крајње тужно...
Челе
Челе
Грађанин
Грађанин

Broj postova : 37
Age : 34
Локација : Београд,Србија
Registration date : 21.08.2008

Назад на врх Go down

Србија и Црна Гора Empty Re: Србија и Црна Гора

Порука  Шумадинац Thu Aug 28, 2008 11:47 pm

Ево сада хоће Црногорци да уведу два нова слова... Rolling Eyes
Па с' обзиром да већина функционера има говорну ману на гласу "р" није ни чудо што уводе нова слова за те звуке а и одмах добијају оправдање у течном говору црногорског језика. 8)
Шумадинац
Шумадинац
Admin
Admin

Broj postova : 113
Age : 35
Локација : Шумадија
Registration date : 19.08.2008

https://sumadija.forumsc.net

Назад на врх Go down

Србија и Црна Гора Empty Re: Србија и Црна Гора

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму